AnasayfaKampanyaTeknik ServisHakkımızdaİletişimReferanslar                                                                                                     

 

 

 

 

UPS TAMİRİ VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

 

Müşterimize talebi doğrultusunda ihtiyaç duyduğu cihazın güç  ölçümü,  tesisat  kontrolü, yer tespiti gibi keşif    hizmetleri verilir. Keşif  sonucunda  cihazın   gelecekte   sağlıklı çalışması, tesisatta çıkabilecek  olumsuzluklardan etkilenmemesi sağlanmaktadır. Bu hizmeleri redresör ,regülatör ve ups satışı öncesi müşterilerine sunan firmamız satış sonrasında Marka bağımsız teknik servis  hizmeti, her   güçte UPS' e akü değişimi,  her  markaya  yönelik  kesintisiz  güç kaynağı (UPS)   servis hizmeti ile bakım anlaşmaları, montaj ve demontaj hizmetleri, garantili ups tamiri  ve bununla beraber regülatör,  redresör, invertör , elektronik kompanzasyon panolarının tamirleri tecrübeli teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Müşterilerimize  verdiğimiz  hizmette  hızlı   tespit, hızlı çözüm  ve anında  müdahale  şartlarına  uygun olan 7gün  24 saat servis esasını "gerçek  7/24 servis"  olarak  uygulayan  KAE ELEKTRONİK  arıza    kaydını   verdiğiniz   andan    itibaren   en   geç   4  saat   içinde cihazınıza müdahale edebilecek donanıma ve bilgiye sahiptir.        

Prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız isteğiniz üzere  oluşacak talepleri en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla karşılayıp  günün her saatinde bize ulaşma imkanını  size sunmuştur.

 

 

BAKIM NEDEN GEREKLİ ?  

 

                                                                            

Hayati önem taşıyan sistemlerinizi ayakta tutan UPS 'lerin tam performansta çalışabilmesi ve oluşabilecek problemlerin önceden tespit edilerek giderilmesi, bu sayede sorunsuz bir işleyişin sağlanması için bakım yapılması gereklidir..

 

Sisteminizin korunması için aldığınız UPS'ler teknik bir ekibin gözetimi altında belirli periyotlarda izlenip aşağıdaki işlemlere tabi tutularak sorunsuz bir sisteme sahip olmanız sağlanır.

*Genel temizliği yapılacak

*Bütün kablo soket bağlantıları kontrol edilecek

*Elektronik kartların işlevsel kontrolu yapılacak

*Doğrultucunun işlevsel kontrolu yapılacak

*Eviricinin işlevsel kontrolu yapılacak

*Statik by-pass’ın işlevsel kontrolu edilecek

*Manuel by-pass’ın işlevsel kontrolu yapılacak

*Besleme kaynaklarını işlevsel kontrolu yapılacak

*Güç elemanlarının işlevsel kontrolu yapılacak

*Akü bağlantıları kontrol edilecek

*Aküler ve akülerin dengesizliği kontrol edilecek

*Gerekli ise aküler dengeleme şarjına tabi tutulacak

 

Kesintisiz güç kaynaklarınızda yedekleme süresini sağlayan akülerin kontrolü de  bakım sürecinde mühendislerimizin  titizlikle üzerinde durduğu önemli noktalardandır. Ömürlerini doldurmuş ya da arızalanmış akülerin tespitini, sağlıklı bir biçimde öğrenebileceğiniz tek yol yapılan bakımlardır. Aküler bakımsız akülerde olsa belli periyotlarla kontrol edilerek  ortamda oluşabilecek aksaklıkları ve ya  güç kaynağınızın akülere verebileceği zararları cihazın bakımlarını yaptırarak önleyebilirsiniz Cihazınıza yapılan bakımlar sisteminizi ayakta tutmak ,oluşabilecek problemlerin önüne geçmek içindir.

 

PARÇA DAHİL BAKIM ANLAŞMASI

Sözleşme tarihi itibarıyla cihazınıza 3 defa periyodik bakım yapılacaktır. Periyodik bakım dışında ,cihazınızda oluşabilecek arızada yedek parça ücreti ve teknik servis ücreti alınmayacaktır. Kullanıcı hatası nedeniyle oluşan arızalarda yedek parça ücreti müşteriye aittir.              

Aküler bu sözleşme kapsamına girmez.

 

PARÇA HARİÇ BAKIM ANLAŞMASI

 Sözleşme tarihi itibarıyla cihazınıza 3 defa periyodik bakım yapılacaktır.Periyodik bakım dışında cihazınızda oluşabilecek arızalarda teknik servis ücreti alınmayacaktır sadece  yedek parça  değiştirilir ise parça bedeli müşteriden talep edilecektir.

 

 

 

 

 

 

                         (c) 2005 KAE ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - HER HAKKI SAKLIDIR.

           UYARI !!! Sayfalarda bulunan resim ve metinlerden, izinsiz alıntı yapmayınız.

Bu web sitesi

  Site Meter

kez  ziyaret edilmiştir. POWERED BY KAE ELEKTRONİK